Filtr do kuchni biurowej Aquaphor DWM203 Morion, Warszawa - Oferta nr140465 - Oferteo.pl
 

Filtr do kuchni biurowej Aquaphor DWM203 Morion, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Filtr DWM 203 to najnowszy produkt producenta Aquaphor łączący w sobie wiele istotnych cech użytkowych i korzyści połączonych w jednym, kompaktowym urządzeniu.

Dzięki wysokiej wydajności produkcji wody oczyszczonej (300 gpd - 1140 litrów na dobę) sprawdzi się w każdej kuchni domowej oraz biurowej, a także w gastronomii.
Niewątpliwą zaletą jest tez pożądany przez użytkowników system elektronicznej kontroli zużycia wkładów wraz z komunikacją potrzeby ich wymiany.


System posiadający łącznie aż 8 etapów filtracji (RO8).
Nie musisz już pamiętać o wymianie wkładów.
Potrzeba wymiany wkładu jest sygnalizowana świetlnie i dźwiękowo dla każdego z modułów filtracji.

Nie musisz martwić się zbyt niskim ciśnieniem w Twojej instalacji wodnej i myśleć o zakupie pompy przed instalacją filtra.
Zintegrowana pompa zapewnia stabilną pracę nawet przy niskich ciśnieniach od 2,0 atm. Działanie pompy jest prawie bezgłośne.

DWM 203 to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie uzdatniania wody, odpowiadające najwyższym wymaganim w zakresie cech wydajnościowych i użytkowych.---- Cechy filtra DWM-203 i korzyści z jego używania ----

- Filtracja najskuteczniejszą z metod - odwróconą osmozą - usuwanie metali ciężkich,bakterii, wirusów, całkowite zmiękczenie wody.

- Kompaktowe rozmiary i brak oddzielnego zbiornika - najmnieszy filtr na rynku z wbudowanym zbiornikiem i pompą wody.

- Wysoka wydajność dzięki membranie 300 GPD (aż 1140 litrów czystej wody na dobę) - najmnieszy filtr na rynku z wbudowanym zbiornikiem i pompą wody. Zaletą systemu jest duża wydajność, 4 krotnie wyższa od tradycyjnych systemów RO. System posiada zbiornik kumulacyjny 5 litrów do natychmistowego użycia oraz bardzo szybko produkuje wodę po opróznieniu zbiornika (w tempie 0,8 litra na minutę).

- Łącznie aż 8 stopni filtracji oraz zastosowanie dwóch mineralizatorów wody - posiada dodatkowy minelarizator wody instalowany wewnątrz zbiornika.
Wysoka sprawność filtra - o 50% wyższa niż w tradycyjnych systemach RO - dzięki zastosowaniu pompy generuje małe zużycie wody drenażowej.

- Pracuje przy niskim ciśnieniu w instalacji - od 2 atm - posiada wbudowaną pompę podnoszącą ciśnienie, zapewniająca stabilną pracę filtra w każdych warunkach.

- Nowoczesny design obudowy filtra i baterii kranowej - wysokiej jakości materiały i estetyczny wygląd baterii

-Niskie koszty eksploatacji - prosta, samodzielna wymiana wkładów (bez narzędzi i wzywania serwisu). Koszt kompletu 4 wkładów na wymianę wynosi 159 zł (wymiana co 8000L - 6 do 9 miesięcy).


Wymiary [cm]: 51 (wysokość), 40,5 (głębokość), 19,5 (szerokość)


--- Prosta wymiana wkładów z systemem elektronicznej sygnalizacji wymiany ---
DWM 203 posiada unikalny system elektronicznej kontroli i wskazań zużycia wkładów filtracyjnych i potrzeby ich wymiany. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba już pamiętać o okresowej wymianie wkładów. System sam przypomni wskazując podświetleniem na panelu (oraz sygnałem dźwiękowym) potrzebę wymiany konkretnego wkładu.

Polska, Warszawa
Aquaphor
2-3 dni
1
24 miesiące
PZH
EU
Aquaphor
 
 


Liczba wyświetleń strony: 634